درباره ما

صنعت لوازم بهداشتی ساختمان با پیشینه حدود نیم قرن فعالیت در کشور، از جمله صنایع بزرگ و اشتغال­آفرین محسوب می­شود که با گسترش ساخت­وساز طی دهه­های اخیر، از رشد قابل توجهی برخوردار شده است. با این وجود، تنوع و کیفیت این محصولات همراه با قیمت مناسب، و عرضه آن به بازار مصرف متناسب با سلایق مشتریان، از پیش­نیازهای موفقیت این صنعت است.  

شرکت مبتکران الماس کویر، با شعار «الماس نشان، مقاوم و درخشان»، تولیدکننده لوازم بهداشتی ساختمان با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و بهره­مندی از نیروهای مجرب، متخصص و متعهد در این عرصه، ضمن شناسایی خلاءهای موجود در این بازار و نیاز مشتریان، اهتمام خود را بر پایه اصول پنجگانه تولیدات بومی باکیفیت بالا، تنوع محصول، قیمت منطقی، خدمات پس از فروش و محصولات قابل رقابت با مشابه خارجی قرار داده است.

مزیت رقابتی شرکت مبتکران الماس کویر در زمینه تولید محصولات بهداشتی ساختمان به ویژه آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و سایر فضاهای ساختمانی، استفاده از مواد اولیه باکیفیت، مقاوم در برابر شکست و مونتاژ آسان است. تولید بیش از 100 محصول از جمله سیفون­های تک­لگنه و دو­لگنه، کف شور، فلاش­تانک، درب توالت فرنگی، جامایع، آینه حمام، دوش و سردوش، کنج حمام، چاه بست، شلنگ آفتابه و... تنها بخشی از تولیدات این شرکت به شمار می­رود.

با این همه، تاثیرات فزاینده صنعت ساخت­وساز اعم از رکود یا توسعه پروژه­های ساختمانی بر تولید و فروش لوازم بهداشتی ساختمان در کشور، مشکلات ناشی از واردات مواد اولیه، ورود کالاهای نامرغوب و ارزان­قیمت و عدم حضور موثر در بازارهای جهانی از جمله چالش­های عمده تولیدکنندگان لوازم بهداشتی ساختمان در ایران است. شرکت مبتکران الماس کویر با آگاهی از این چالش­ها و برای عبور از موانع موجود، تولید محصولات باکیفیت کاملا ایرانی برای بی­نیاز ساختن کشور از واردات، فروش مستقیم محصولات کارخانه به مصرف کننده نهایی و افزایش سهم صادرات لوازم بهداشتی ساختمان را مدنظر قرار داده و در حال حاضر محصولات این شرکت به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان صادر می­شود.

چشم­انداز شرکت مبتکران الماس کویر، تولید بومی باکیفیت­ترین لوازم بهداشتی ساختمان در منطقه و قابل رقابت با نمونه­های خارجی با قیمت رقابتی طی پنج سال آینده، از طریق طراحی قالب­های جدید و به روز در داخل کشور و توسعه بازارسازی صادراتی است. نگاه رو به توسعه و پیشرفت در تنوع بخشی به محصولات، متناسب با نیازهای داخلی و خارجی از جمله طراحی مدل­های جدید فلاش تانک و درب توالت فرنگی، در آینده نزدیک از جمله برنامه­های این شرکت است.

شرکت مبتکران الماس کویر بر این باور است «حمایت از کالای ایرانی» که همواره موردتاکید مسئولان و رمز توسعه اقتصادی کشور است، از طریق تولید و عرضه «بهترین» محصولات و لوازم بهداشتی ساختمانی ساخت ایران از نظر کمیت، کیفیت، قیمت، تنوع، به­روز بودن و همگامی با آخرین تحولات این صنعت، با رعایت اصول مشتری­مداری، در اقدام و عمل، میسر خواهد شد. در این راستا، راه­اندازی فروشگاه اینترنتی الماس، به نشانی mak724.com با معرفی انواع محصولات و خدمات شرکت و پاسخگویی آنلاین در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه­روز نیز با هدف جلب رضایت مشتریان صورت گرفته است. همراهی شما، افتخار ماست.

.
برخی از محصولات بهداشتی ساختمان شرکت مبتکران الماس کویر به شرح ذیل می باشد :
-    سیفون های تک لگنه و دو لگنه
- کف شور ها 
-    فلاشتانک ها
-    درب توالت فرنگی
-    جامایع 
-    آینه حمام
-    دوش و سردوش
-    کنج حمام
-    چاه بست 
-    شلنگ آفتابه 
...
 

+